Jeziorak


5 głosy
Jeziorak
Oceń film
4.00

Jeziorak - fabułaFabuła filmu "Jeziorak"Film "Jeziorak" to opowieść o młodym chłopaku, Kacprze, który wraz z rodziną przeprowadza się do małego miasteczka nad jeziorem. Kacper szybko zaczyna odkrywać tajemnice tego miejsca.

Kacper i jego nowi przyjacieleKacper szybko zaprzyjaźnia się z grupą młodych ludzi, którzy mieszkają w pobliżu. Wśród nich są: Ola, która jest córką właściciela lokalnego sklepu, oraz jej przyjaciółka, Zosia. Kacper i jego nowi przyjaciele odkrywają, że jezioro skrywa wiele tajemnic.

Tajemnice jezioraKacper i jego przyjaciele odkrywają, że jezioro skrywa wiele tajemnic. Przyjaciele szybko zaczynają odkrywać, że jezioro jest domem dla tajemniczego stwora, który może być zarówno przyjacielem, jak i wrogiem.

Walka o jezioroKacper i jego przyjaciele muszą stawić czoła lokalnym przedsiębiorcom, którzy chcą wykorzystać jezioro do swoich celów. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby ocalić jezioro i jego mieszkańców.

ZakończenieKacper i jego przyjaciele walczą o jezioro i jego mieszkańców. W końcu udaje im się ocalić jezioro i jego mieszkańców. Kacper i jego przyjaciele są bohaterami, którzy ocalili jezioro i jego mieszkańców.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jeziorak obsada
Jeziorak
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Dramat
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Michał Otłowski
Scenariusz: Michał Otłowski
Produkcja: Polska
Premiera: 17 października 2014 (Polska)
17 września 2014 (świat)

Jeziorak - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Jeziorak - Opinie

4 + 10 =

Jeziorak - polecane w tej kategorii

Jeziorak - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne