Druga szansa


1 głosy
En chance til
Oceń film
4.00

Druga szansa - fabułaFabuła filmu "Druga szansa"Film "Druga szansa" to opowieść o przyjaźni, która pozwala przezwyciężyć trudne chwile. Głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki: Anna, Marta i Kasia.

AnnaAnna jest młodą kobietą, która przeżywa trudny okres w swoim życiu. Pracuje w korporacji, gdzie czuje się niezrozumiana i niedoceniana. W jej życiu pojawia się nowy szef, który wprowadza zmiany i wyznacza nowe cele. Anna czuje się zagubiona i zdezorientowana.

MartaMarta jest najlepszą przyjaciółką Anny. Jest wesołą i optymistyczną osobą, która zawsze wspiera Annę. Marta jest zaangażowana w działalność charytatywną i wspiera lokalną społeczność.

KasiaKasia jest trzecią przyjaciółką Anny i Marty. Jest zaradną i ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka. Kasia jest zawsze gotowa pomóc swoim przyjaciółkom w trudnych sytuacjach.

ZakończenieAnna, Marta i Kasia postanawiają wspólnie stawić czoła trudnościom. Przyjaciółki wspierają się nawzajem i pomagają sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki ich wspólnej przyjaźni i wsparciu Anna odnajduje w sobie siłę, by stawić czoła wyzwaniom i odzyskać drugą szansę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Druga szansa obsada
Druga szansa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Susanne Bier
Scenariusz: Anders Thomas Jensen
Produkcja: Dania
Premiera: 27 lutego 2015 (Polska)
9 września 2014 (świat)

Druga szansa - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Druga szansa - Opinie

10 + 7 =

Druga szansa - polecane w tej kategorii

Druga szansa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne