Klub dla wybrańców


1 głosy
The Riot Club
Oceń film
4.00

Klub dla wybrańców - fabułaFabuła filmu "Klub dla wybrańców"Film "Klub dla wybrańców" opowiada historię Billa i Teda, dwóch przyjaciół, którzy są uczniami szkoły średniej. Obaj mają wielkie marzenie, aby zostać gwiazdami rocka. Niestety, ich muzyczne talenty są niedoceniane przez ich nauczycieli i rówieśników.

Rozwój wydarzeńKiedy Bill i Ted są na skraju załamania, pojawia się Rufus, tajemniczy mężczyzna, który oferuje im szansę na spełnienie ich marzeń. Przekazuje im klucz do tajemniczego Klubu dla Wybrańców, w którym znajduje się maszyna czasu. Bill i Ted postanawiają wykorzystać ją, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby osiągnąć sukces.

Podróż w czasieBill i Ted wyruszają w podróż w czasie, aby odwiedzić wielu wybitnych ludzi z przeszłości, w tym Mozarta, Siergieja Pawłowa i Joannę d'Arc. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom Bill i Ted są w stanie stworzyć wspaniały zespół rockowy.

ZakończenieBill i Ted w końcu osiągają sukces i stają się gwiazdami rocka. Ich muzyka jest słuchana na całym świecie, a ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Bill i Ted są w stanie spełnić swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Klub dla wybrańców obsada
Klub dla wybrańców
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: Lone Scherfig
Scenariusz: Laura Wade
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 24 kwietnia 2015 (Polska) 6 września 2014 (świat)

Klub dla wybrańców - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Klub dla wybrańców - Opinie

7 + 8 =

Klub dla wybrańców - polecane w tej kategorii

Klub dla wybrańców - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne