Zmruż oczy


3 głosy
Zmruż oczy
Oceń film
4.00

Zmruż oczy - fabułaFabuła filmu "Zmruż oczy"Film "Zmruż oczy" to komedia romantyczna w reżyserii Jacka Bromskiego. Głównymi bohaterami są: Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr).

Ania i TomekAnia jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka w jednym z warszawskich dzienników. Jest zaradna, ale czasem zbyt zapracowana. Tomek to przystojny, ale nieco nieporadny mężczyzna, który pracuje jako kierowca w firmie transportowej.

Spotkanie Ani i TomkaAnia i Tomek spotykają się przypadkowo w jednym z warszawskich barów. Od razu między nimi zaczyna iskrzyć. Ania jest zaskoczona, że Tomek jest tak przystojny i zabawny. Tomek z kolei jest zachwycony Anią.

Przygoda Ani i TomkaAnia i Tomek postanawiają wyruszyć w podróż po Polsce. Podczas wspólnych wycieczek poznają nowe miejsca i ludzi. Przeżywają wiele przygód i zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich uczucie jest coraz silniejsze.

ZakończeniePodczas jednej z wycieczek Ania i Tomek odkrywają, że ich uczucie jest prawdziwe. Postanawiają zostać razem i zacząć nowe życie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ania i Tomek są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zmruż oczy obsada
Zmruż oczy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Andrzej Jakimowski
Scenariusz: Andrzej Jakimowski
Produkcja: Polska
Premiera: 24 października 2003 (Polska)
24 października 2003 (świat)

Zmruż oczy - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w pakiecie
Oglądaj
za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Zmruż oczy - Opinie

8 + 8 =

Zmruż oczy - polecane w tej kategorii

Zmruż oczy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne