Wesele w Sorrento


2 głosy
Den Skaldede frisør
Oceń film
5.00

Wesele w Sorrento - fabułaFabuła filmu "Wesele w Sorrento"Film "Wesele w Sorrento" to komedia romantyczna w reżyserii i z udziałem Silvio Soldiniego. Akcja filmu rozgrywa się w Sorrento, włoskiej miejscowości położonej nad Morzem Tyrreńskim.

Głównymi bohaterami filmu są trzy siostry: Maria, Gianna i Lidia. Maria jest zakochana w Antonio, który jest synem jej szefa. Gianna jest zakochana w młodym lekarzu, który jest zaręczony z inną kobietą. Lidia jest zakochana w młodym mężczyźnie, który jest synem jej szefa.

Wszystkie trzy siostry postanawiają wziąć udział w weselu swojej kuzynki w Sorrento. Podczas wesela wszystkie trzy siostry spotykają swoich wybranków. Maria i Antonio zakochują się w sobie, Gianna i jej wybranek również zaczynają się spotykać, a Lidia i jej wybranek zaczynają się zbliżać.

Wszystko wygląda na szczęśliwe zakończenie, ale wkrótce okazuje się, że Antonio i Lidia są bratem i siostrą. Wszystkie trzy siostry muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami, które mają wpływ na ich przyszłość. Czy uda im się znaleźć szczęście?

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Maria i Antonio są razem, Gianna i jej wybranek również są parą, a Lidia i jej wybranek zostają przyjaciółmi. Wszystkie trzy siostry znajdują szczęście i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wesele w Sorrento obsada
Wesele w Sorrento
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 116 min.
Reżyseria: Susanne Bier
Scenariusz: Anders Thomas Jensen
Produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, Włochy
Premiera: 1 lutego 2013 (Polska)
2 września 2012 (świat)

Wesele w Sorrento - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Wesele w Sorrento - Opinie

4 + 2 =

Wesele w Sorrento - polecane w tej kategorii

Wesele w Sorrento - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne