Brzuszek


0 głosy
Brzuszek
Oceń film
0.00

Brzuszek - fabułaFabuła filmu "Brzuszek"Film "Brzuszek" to opowieść o przygodach małego chłopca o imieniu Brzuszek. Jest on bardzo odważny i ma wielkie marzenia. Chce zostać kowbojem i wyruszyć w daleką podróż.

Brzuszek i jego przyjacieleBrzuszek ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego przygodach. Są to: jego brat, który jest jego najlepszym przyjacielem, jego kuzynka, która jest bardzo odważna i pomaga mu w realizacji jego marzeń oraz jego pies, który towarzyszy mu w każdej przygodzie.

Podróż BrzuszkaBrzuszek wyrusza w swoją podróż, aby spełnić swoje marzenia. Podczas swojej wyprawy spotyka wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają mu w jego przygodach. Przeżywa wiele przygód, które uczą go, jak ważne jest wspieranie swoich marzeń.

ZakończeniePodczas swojej podróży Brzuszek spotyka wielu ludzi, którzy pomagają mu w realizacji jego marzeń. W końcu osiąga swój cel i staje się kowbojem. Jego przyjaciele są bardzo dumni z niego i cieszą się, że udało mu się osiągnąć swój cel. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Brzuszek i jego przyjaciele cieszą się z jego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Brzuszek obsada
Brzuszek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 70 min.
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk
Scenariusz: Piotr Matwiejczyk
Produkcja: Polska
Premiera: 13 czerwca 2014 (świat)

Brzuszek - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Brzuszek - Opinie

5 + 9 =

Brzuszek - polecane w tej kategorii

Brzuszek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne