Pan i pani Kiler


3 głosy
Killers
Oceń film
2.33

Pan i pani Kiler - fabułaPan i Pani KilerPan i Pani Kiler to komedia romantyczna z 1999 roku, w reżyserii Juliusza Machulskiego. Głównymi bohaterami są małżeństwo Kilerów, którzy mieszkają w Warszawie.

Małżeństwo KilerówPan Kiler (Cezary Pazura) jest zwykłym pracownikiem biurowym, który marzy o lepszym życiu. Jego żona, Pani Kiler (Katarzyna Figura), jest zaś właścicielką sklepu z odzieżą. Małżeństwo Kilerów jest szczęśliwe, ale ich życie zmienia się, gdy poznają nowych sąsiadów - państwa Kowalskich.

Państwo KowalscyPaństwo Kowalscy (Andrzej Grabowski i Anna Mucha) są bogatymi i wpływowymi ludźmi. Kilerowie postanawiają udawać, że są równie bogaci i wpływowi, co Kowalscy. Wkrótce zaczynają udzielać się w towarzystwie, w którym wszyscy udają, że są kimś innym, niż w rzeczywistości.

Przygody KilerówKilerowie wpadają w tarapaty, gdy zaczynają udawać, że są bogaci. Próbują zarobić pieniądze, aby utrzymać swoje pozory, ale wszystko wymyka się spod kontroli. Wkrótce Kilerowie zostają wplątani w kłopoty, które wymagają od nich wielkiego wysiłku, aby je rozwiązać.

ZakończenieKilerowie muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby odzyskać swoje prawdziwe życie. W końcu udaje im się wyjść z opresji i odzyskać szczęście. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Kilerowie wracają do swojego normalnego życia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pan i pani Kiler obsada
Pan i pani Kiler
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Robert Luketic
Scenariusz: Ted Griffin, Bob DeRosa
Produkcja: USA
Premiera: 4 czerwca 2010 (Polska)
1 czerwca 2010 (świat)

Pan i pani Kiler - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Pan i pani Kiler - Opinie

3 + 2 =

Pan i pani Kiler - polecane w tej kategorii

Pan i pani Kiler - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne