Miłość. Nie przeszkadzać


5 głosy
Hors de prix
Oceń film
4.60

Miłość. Nie przeszkadzać - fabułaFabuła filmu "Miłość. Nie przeszkadzać"Film "Miłość. Nie przeszkadzać" opowiada historię dwojga ludzi, którzy spotykają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: Anna (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr). Anna jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka w jednej z warszawskich gazet. Tomek jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pracuje jako kierowca taksówki.

Początek znajomościPewnego dnia Anna i Tomek spotykają się w taksówce. Anna jest zaskoczona, gdy okazuje się, że jej kierowca to Tomek. Nieoczekiwanie, między nimi rodzi się chemia. Anna i Tomek zaczynają się spotykać i zakochują w sobie.

KomplikacjeNiestety, ich związek nie jest tak prosty, jak się wydaje. Anna ma narzeczonego, który jest zazdrosny o jej relację z Tomkiem. Dodatkowo, Anna i Tomek mają różne światopoglądy i odmienne poglądy na życie.

RozwiązanieAnna i Tomek muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami, aby ich miłość mogła przetrwać. Czy uda im się pokonać wszystkie przeszkody i zbudować trwały związek? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w filmie "Miłość. Nie przeszkadzać".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość. Nie przeszkadzać obsada
Miłość. Nie przeszkadzać
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: Pierre Salvadori
Scenariusz: Pierre Salvadori, Benoît Graffin
Produkcja: Francja
Premiera: 14 lutego 2007 (Polska)
18 listopada 2006 (świat)

Miłość. Nie przeszkadzać - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Miłość. Nie przeszkadzać - Opinie

3 + 7 =

Miłość. Nie przeszkadzać - polecane w tej kategorii

Miłość. Nie przeszkadzać - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne