Seks według Eda


1 głosy
Sex Ed
Oceń film
5.00

Seks według Eda - fabułaFabuła filmu "Seks według Eda"Film "Seks według Eda" to komedia romantyczna z 1999 roku. Głównym bohaterem jest Ed, młody mężczyzna, który wierzy, że seks jest najważniejszym elementem w związku.

PostacieGłównymi postaciami w filmie są Ed, jego przyjaciel Ray i jego dziewczyna, Nancy. Ed i Ray są przyjaciółmi od dzieciństwa i wspólnie próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, jak znaleźć miłość.

FabułaEd i Ray są zafascynowani seksem i wierzą, że seks jest kluczem do szczęśliwego związku. Postanawiają więc wypróbować swoje teorie na sobie. W tym celu Ed zaczyna spotykać się z Nancy, która jest zupełnie inna od nich.

Nancy jest zafascynowana książkami i sztuką, a jej podejście do seksu jest zupełnie inne niż Eda i Raya. Ed i Nancy zaczynają się spotykać i zakochują w sobie.

Ray jest zazdrosny o ich związek i postanawia zrobić wszystko, aby ich rozdzielić. W końcu Ed i Nancy muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ich związek ma szansę przetrwać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Seks według Eda obsada
Seks według Eda
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Komedia
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Isaac Feder
Scenariusz: Billy Kennedy
Produkcja: USA
Premiera: 7 listopada 2014 (świat)

Seks według Eda - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Seks według Eda - Opinie

5 + 10 =

Seks według Eda - polecane w tej kategorii

Seks według Eda - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne