Rozegraj to na luzie


0 głosy
Playing it cool
Oceń film
0.00

Rozegraj to na luzie - fabułaFabuła filmu "Rozegraj to na luzie"Film "Rozegraj to na luzie" to komedia sportowa w reżyserii Davida Dobkin. Głównymi bohaterami są Scott Voss i Marty Streb.

Scott VossScott Voss to były zawodnik MMA, który obecnie pracuje jako nauczyciel w lokalnej szkole średniej. Jego życie zmienia się, gdy dowiaduje się, że szkoła ma zamknąć programy sportowe, aby zaoszczędzić pieniądze. Postanawia więc zebrać drużynę i wygrać turniej MMA, aby zdobyć pieniądze na ratowanie programu.

Marty StrebMarty Streb to była zawodniczka MMA, która obecnie jest trenerem w szkole średniej. Jest zdeterminowana, aby pomóc Scottowi w jego misji ratowania programu sportowego. Pomaga mu zebrać drużynę i przygotować ją do turnieju.

ZakończenieScott i jego drużyna walczą w turnieju MMA, aby zdobyć pieniądze na ratowanie programu sportowego. Ostatecznie udaje im się wygrać i program zostaje uratowany. Scott i Marty odkrywają, że mają wspólne uczucia i zaczynają się spotykać. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, gdy Scott i Marty są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rozegraj to na luzie obsada
Rozegraj to na luzie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Justin Reardon
Scenariusz: Chris Shafer, Paul Vicknair
Produkcja: USA
Premiera: 6 września 2014 (świat)

Rozegraj to na luzie - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj

Rozegraj to na luzie - Opinie

3 + 5 =

Rozegraj to na luzie - polecane w tej kategorii

Rozegraj to na luzie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne