Dzień dobry, kocham Cię


2 głosy
Dzień dobry, kocham Cię
Oceń film
5.00

Dzień dobry, kocham Cię - fabułaFabuła filmu "Dzień dobry, kocham Cię"Film "Dzień dobry, kocham Cię" to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości dwojga ludzi. Głównymi bohaterami są Anna i Michał. Anna jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka w jednej z warszawskich gazet. Michał to przystojny mężczyzna, który pracuje jako kucharz w jednej z restauracji.

Spotkanie Anny i MichałaAnna i Michał spotykają się przypadkowo w jednej z warszawskich restauracji. Anna jest tam, aby przeprowadzić wywiad z szefem kuchni, a Michał jest jednym z kucharzy. Po krótkiej rozmowie Anna i Michał zaczynają się zaprzyjaźniać.

Miłość Anny i MichałaAnna i Michał szybko zaczynają się kochać. Ich miłość jest silna i szczera. Anna i Michał spędzają ze sobą coraz więcej czasu, a ich uczucie rośnie z dnia na dzień.

PrzeszkodyNiestety, ich miłość nie jest bezproblemowa. Anna i Michał muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, które stają na ich drodze. Przeszkodami są między innymi rodzice Anny, którzy nie akceptują Michała, oraz przeszłość Michała, która wychodzi na jaw.

Happy endAnna i Michał muszą walczyć o swoją miłość, ale w końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Anna i Michał są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dzień dobry, kocham Cię obsada
Dzień dobry, kocham Cię
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Obyczajowy
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Ryszard Zatorski
Scenariusz: Joanna Wilczewska, Ryszard Zatorski
Produkcja: Polska
Premiera: 7 listopada 2014 (Polska)
7 listopada 2014 (świat)

Dzień dobry, kocham Cię - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Dzień dobry, kocham Cię - Opinie

6 + 7 =

Dzień dobry, kocham Cię - polecane w tej kategorii

Dzień dobry, kocham Cię - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne