Miłość po francusku


3 głosy
20 ans d'écart
Oceń film
4.67

Miłość po francusku - fabułaFabuła filmu "Miłość po francusku"Film "Miłość po francusku" to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości dwojga ludzi. Głównymi bohaterami są Isabelle i Julien. Isabelle jest młodą, piękną i zaradną Francuzką, która pracuje jako pisarka. Julien jest młodym, przystojnym i zaradnym Francuzem, który pracuje jako kucharz.

Spotkanie bohaterówIsabelle i Julien spotykają się przypadkowo w restauracji, w której Julien pracuje. Od razu między nimi zaczyna iskrzyć. Isabelle jest zafascynowana jego umiejętnościami kulinarnymi, a Julien zachwycony jej pięknem i inteligencją.

Przygoda w ParyżuIsabelle i Julien postanawiają wybrać się na romantyczną wycieczkę do Paryża. Podczas wycieczki odkrywają w sobie wzajemną fascynację i zaczynają się coraz bardziej zbliżać. Przeżywają wspaniałe chwile, które pozostaną w ich pamięci na zawsze.

Przeszkody na drodze do szczęściaNiestety, ich szczęście nie trwa długo. Isabelle i Julien muszą stawić czoła wielu przeszkodom, które stoją na drodze do ich szczęścia. Muszą zmierzyć się z zazdrością, zawiścią i nieporozumieniami.

Happy endNa szczęście, wszystkie te przeszkody udaje im się pokonać. Isabelle i Julien odkrywają, że ich miłość jest silniejsza niż wszystko inne. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym bohaterowie są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość po francusku obsada
Miłość po francusku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: David Moreau
Scenariusz: David Moreau, Amro Hamzawi
Produkcja: Francja
Premiera: 9 sierpnia 2013 (Polska)
6 marca 2013 (świat)

Miłość po francusku - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Miłość po francusku - Opinie

10 + 7 =

Miłość po francusku - polecane w tej kategorii

Miłość po francusku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne