Zagłodzeni


0 głosy
Starve
Oceń film
0.00

Zagłodzeni - fabułaFabuła filmu "Zagłodzeni"Film "Zagłodzeni" to opowieść o grupie młodych ludzi, którzy zostają uwięzieni w opuszczonym budynku. Przez cały czas są głodni i zmęczeni, a ich jedynym celem jest ucieczka.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: John, jego przyjaciel Joe, ich dziewczyny, Sarah i Rachel, oraz ich przyjaciel, Dave. Wszyscy oni są zdesperowani i próbują znaleźć sposób na ucieczkę z opuszczonego budynku.

ZagrożeniaGrupa bohaterów musi stawić czoła wielu zagrożeniom. Przede wszystkim muszą zmierzyć się z głodem, który jest coraz bardziej dotkliwy. Dodatkowo, muszą unikać niebezpiecznych mieszkańców budynku, którzy są gotowi ich zaatakować.

UcieczkaGrupa bohaterów postanawia wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby uciec z opuszczonego budynku. Próbują znaleźć sposób na otworzenie drzwi, ale okazuje się, że są one zamknięte na klucz. W końcu udaje im się znaleźć sposób na otwarcie drzwi i ucieczkę.

ZakończenieGrupa bohaterów udaje się do bezpiecznego miejsca, gdzie mogą się odżywić i odpocząć. Wszyscy są szczęśliwi, że udało im się uciec z opuszczonego budynku. Film kończy się sceną, w której bohaterowie są w bezpiecznym miejscu i cieszą się z tego, że udało im się przeżyć.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zagłodzeni obsada
Zagłodzeni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Griff Furst
Scenariusz: Xander Wolf
Produkcja: USA
Premiera: 4 sierpnia 2014 (świat)

Zagłodzeni - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Zagłodzeni - Opinie

4 + 5 =

Zagłodzeni - polecane w tej kategorii

Zagłodzeni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne