Nadprzyrodzony pakt


3 głosy
The Pact
Oceń film
4.67

Nadprzyrodzony pakt - fabułaNadprzyrodzony paktFilm "Nadprzyrodzony pakt" to opowieść o grupie przyjaciół, którzy postanawiają zawrzeć pakt z diabłem. Wszystko zaczyna się od spotkania gimnazjalistów: Johna, Jana, Mary i Toma. Przyjaciele postanawiają zawrzeć pakt z diabłem, aby uzyskać wszystko, czego pragną.

Spotkanie z diabłemJohn, Jan, Mary i Tom spotykają się w opuszczonym domu, aby zawrzeć pakt z diabłem. Pojawia się diabeł, który oferuje im wszystko, czego pragną, w zamian za ich dusze. Przyjaciele zgadzają się na warunki diabła i zawierają pakt.

Skutki paktuPo zawarciu paktu przyjaciele zaczynają otrzymywać wszystko, czego pragnęli. John zostaje najlepszym graczem w szkolnej drużynie piłkarskiej, Jan zdobywa szkolny tytuł najlepszego ucznia, Mary zostaje najpopularniejszą dziewczyną w szkole, a Tom zostaje najlepszym kierowcą w okolicy.

PrzebudzenieJednak szczęście przyjaciół nie trwa długo. Po pewnym czasie zaczynają odczuwać skutki paktu. Ich życie zaczyna się sypać, a oni zdają sobie sprawę, że muszą zawrzeć nowy pakt z diabłem, aby odzyskać swoje dusze.

Nowy paktPrzyjaciele postanawiają zawrzeć nowy pakt z diabłem, aby odzyskać swoje dusze. Diabeł zgadza się na warunki, ale w zamian za to, że przyjaciele odzyskają swoje dusze, muszą zrobić coś dla niego. Przyjaciele zgadzają się i zawierają nowy pakt.

ZakończeniePo zawarciu nowego paktu przyjaciele odzyskują swoje dusze i wracają do normalnego życia. Zdają sobie sprawę, że muszą uważać na to, czego pragną, aby nie zawrzeć ponownie paktu z diabłem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nadprzyrodzony pakt obsada
Nadprzyrodzony pakt
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Nicholas McCarthy
Scenariusz: Nicholas McCarthy
Produkcja: USA
Premiera: 20 stycznia 2012 (świat)

Nadprzyrodzony pakt - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Nadprzyrodzony pakt - Opinie

7 + 9 =

Nadprzyrodzony pakt - polecane w tej kategorii

Nadprzyrodzony pakt - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne