Oko - fabułaFabuła filmu "Oko"Film "Oko" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Sarah, która przybywa do małego miasteczka w poszukiwaniu swojej przeszłości. Sarah szybko odkrywa, że miasteczko skrywa wiele tajemnic.

PostacieSarah jest główną bohaterką filmu. Jest młodą kobietą, która przybywa do miasteczka w poszukiwaniu swojej przeszłości. Wkrótce odkrywa, że miasteczko skrywa wiele tajemnic.

John jest miejscowym policjantem, który pomaga Sarah w jej poszukiwaniach. Jest dobrym człowiekiem, który chce pomóc Sarah w odkryciu prawdy.

AkcjaSarah szybko odkrywa, że miasteczko skrywa wiele tajemnic. Wkrótce odkrywa, że jej przeszłość jest związana z tajemniczym okiem, które pojawia się w miasteczku. Sarah i John postanawiają razem rozwikłać tę zagadkę.

Wkrótce odkrywają, że oko jest częścią starożytnego artefaktu, który ma moc przywoływania duchów. Sarah i John muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać moc artefaktu.

W końcu Sarah i John odkrywają, że oko jest częścią starożytnego artefaktu, który ma moc przywoływania duchów. Sarah i John muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać moc artefaktu. W końcu udaje im się powstrzymać moc artefaktu i zapobiec zagładzie miasteczka.

ZakończenieSarah i John odkrywają, że ich przeszłość jest związana z tajemniczym okiem. Dzięki ich wspólnym wysiłkom udaje im się powstrzymać moc artefaktu i zapobiec zagładzie miasteczka. W końcu Sarah odnajduje swoją przeszłość i odkrywa, że jej przodkowie byli częścią starożytnego miasteczka. Sarah i John zostają przyjaciółmi i razem cieszą się z odkrycia prawdy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Oko obsada
Oko
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: David Moreau, Xavier Palud
Scenariusz: Sebastian Gutierrez
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 28 marca 2008 (Polska)
31 stycznia 2008 (świat)

Oko - gdzie obejrzeć

od 9,99 zł
za film
Oglądaj

Oko - Opinie

4 + 6 =

Oko - polecane w tej kategorii

Oko - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne