Udręczeni


1 głosy
The Haunting in Connecticut
Oceń film
5.00

Udręczeni - fabułaFabuła filmu "Udręczeni"Film "Udręczeni" to thriller psychologiczny w reżyserii Jodie Foster. Głównymi bohaterami są Walter i Lydia Cole, małżeństwo, które przeżywa trudne chwile. Ich sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy do ich domu przybywa młody chłopak, Russell.

Walter i Lydia ColeWalter i Lydia Cole są małżeństwem, które przeżywa trudne chwile. Ich małżeństwo jest zagrożone, a ich relacja jest napięta. Walter jest zazdrosny o swoją żonę, a Lydia czuje się zagubiona i niezrozumiana.

RussellRussell to młody chłopak, który pojawia się w domu Cole'ów. Jest on uciekinierem z domu dziecka, który szuka schronienia. Walter i Lydia postanawiają go przygarnąć, ale ich decyzja wywołuje wiele konfliktów. Russell wprowadza chaos do ich życia, a jego obecność wywołuje wiele napięć między małżonkami.

ZakończenieWalter i Lydia muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami, aby ocalić swoje małżeństwo. W końcu odkrywają, że Russell jest kluczem do ich szczęścia. Dzięki jego obecności małżonkowie odzyskują wiarę w siebie i w swoje małżeństwo. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Walter i Lydia odzyskują swoją miłość i szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Udręczeni obsada
Udręczeni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Peter Cornwell
Scenariusz: Tim Metcalfe, Adam Simon
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 19 czerwca 2009 (Polska)
27 marca 2009 (świat)

Udręczeni - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Udręczeni - Opinie

1 + 1 =

Udręczeni - polecane w tej kategorii

Udręczeni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne