Piła 5 - fabułaFabuła filmu "Piła 5"Film "Piła 5" to piąta część serii horrorów, która rozpoczęła się w 2004 roku. W tej części głównym bohaterem jest John Kramer, znany również jako Jigsaw. Jigsaw jest psychopatycznym mordercą, który wykorzystuje swoje złośliwe gry w celu ukarania swoich ofiar.

PostacieJohn Kramer jest głównym bohaterem filmu. Jest psychopatycznym mordercą, który wykorzystuje swoje złośliwe gry w celu ukarania swoich ofiar. Jego celem jest uświadomienie ludziom, że ich życie jest cenne i należy je doceniać.

Hoffman jest detektywem, który jest zaangażowany w śledztwo w sprawie morderstw Jigsaw. Jest zdeterminowany, aby złapać Jigsawa i udowodnić jego winę.

FabułaFilm rozpoczyna się, gdy Hoffman odkrywa, że Jigsaw jest nadal aktywny. Jigsaw wykorzystuje swoje złośliwe gry, aby ukarać swoje ofiary. Tym razem jego ofiarami są pięciu ludzi, którzy zostali uwięzieni w złośliwym labiryncie. Muszą oni przejść przez serię złośliwych zadań, aby uciec.

Hoffman jest zdeterminowany, aby złapać Jigsawa i udowodnić jego winę. W tym celu współpracuje z detektywem Strahm, który jest również zaangażowany w śledztwo. Wkrótce odkrywają, że Jigsaw ma wielu wspólników, którzy pomagają mu w tworzeniu swoich złośliwych gier.

Hoffman i Strahm są zmuszeni do współpracy, aby złapać Jigsawa i uwolnić jego ofiary. W końcu udaje im się złapać Jigsawa, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jigsaw ma jeszcze jedną złośliwą grę, która może zmienić wszystko.

Film kończy się zaskakującym zakończeniem, w którym Hoffman i Strahm muszą stawić czoła ostatniej złośliwej grze Jigsawa.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piła 5 obsada
Piła 5
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: David Hack
Scenariusz: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 24 października 2008 (Polska)
23 października 2008 (świat)

Piła 5 - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Piła 5 - Opinie

1 + 8 =

Piła 5 - polecane w tej kategorii

Piła 5 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne