Klinika


0 głosy
Películas para no dormir: La culpa
Oceń film
0.00

Klinika - fabułaFabuła filmu "Klinika"Film "Klinika" to komedia romantyczna z 2003 roku, w której głównymi bohaterami są Ben Stone i Julia Fitzpatrick.

Ben StoneBen Stone jest młodym, przystojnym i niezależnym mężczyzną, który pracuje jako lekarz w klinice. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i zawsze stara się pomagać swoim pacjentom. Jest bardzo dobrym lekarzem, ale ma też swoje wady. Jest niezdecydowany i często zmienia zdanie.

Julia FitzpatrickJulia Fitzpatrick jest młodą, piękną i ambitną pielęgniarką, która pracuje w tej samej klinice, co Ben. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zawsze stara się pomagać swoim pacjentom. Jest bardzo dobrą pielęgniarką, ale ma też swoje wady. Jest zbyt ambitna i często zapomina o swoich uczuciach.

FabułaBen i Julia poznają się w klinice i zaczynają się spotykać. Ich związek jest pełen namiętności i wzajemnego zrozumienia. Jednak ich relacja jest zagrożona, gdy Ben zaczyna pracować nad nowym projektem, który ma zmienić oblicze kliniki. Julia jest przeciwna temu projektowi i obawia się, że jej praca i jej pacjenci będą cierpieć. Ben i Julia muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami, aby zachować swoją miłość i zrozumieć, że czasami trzeba poświęcić coś dla dobra innych.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Klinika obsada
Klinika
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 71 min.
Reżyseria: Narciso Ibáñez Serrador
Scenariusz: Narciso Ibáñez, SerradorLuis Murillo
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 21 sierpnia 2006 (świat)

Klinika - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Klinika - Opinie

3 + 9 =

Klinika - polecane w tej kategorii

Klinika - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne