Wampirzyce


2 głosy
Vamps
Oceń film
4.00

Wampirzyce - fabułaFabuła filmu "Wampirzyce"Film "Wampirzyce" to opowieść o młodej dziewczynie, która odkrywa, że jest wampirzycą. Główną bohaterką jest Rose Hathaway, która jest wampirzycą-strigą. Strigą to wampirzyca, która chroni ludzi przed innymi wampirami. Rose jest wychowywana przez swoją matkę, która jest wampirzycą-strigą.

Rose i jej przyjacieleRose ma dwóch przyjaciół, Dimitri'ego i Lissa. Dimitri jest wampirzycy-strigą, który jest nauczycielem Rose. Lissa jest wampirzycą-morojem, która jest najlepszą przyjaciółką Rose. Razem próbują odkryć tajemnicę Rose i jej pochodzenia.

Walka z wampiramiRose i jej przyjaciele muszą walczyć z wampirami, którzy chcą zniszczyć ludzi. Rose i jej przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać wampiry. W tym celu muszą odkryć tajemnicę Rose i jej pochodzenia.

ZakończenieRose i jej przyjaciele odkrywają, że Rose jest potomkinią wampirzycy-strigy, która została wygnana z jej rodzinnego miasta. Rose i jej przyjaciele walczą z wampirami i udaje im się powstrzymać ich złe plany. Rose i jej przyjaciele odkrywają, że Rose jest wyjątkowa i że ma moc, która może pomóc w walce z wampirami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wampirzyce obsada
Wampirzyce
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Komedia romantyczna
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Amy Heckerling
Scenariusz: Amy Heckerling
Produkcja: USA
Premiera: 25 sierpnia 2012 (świat)

Wampirzyce - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wampirzyce - Opinie

1 + 7 =

Wampirzyce - polecane w tej kategorii

Wampirzyce - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne