Babadook


13 głosy
Babadook
Oceń film
3.31

Babadook - fabułaFabuła filmu "Babadook"Film "Babadook" opowiada historię samotnej matki, Amelia, która wychowuje syna, Samuela. Amelia jest zmęczona i zestresowana, ponieważ jej mąż zginął w wypadku samochodowym, gdy Samuel miał sześć lat.

Pojawienie się BabadookaPewnego dnia Amelia i Samuel odkrywają książkę o tytule "Babadook". Książka opowiada o potworze, który przychodzi do ludzi, gdy są smutni i złośliwi. Amelia i Samuel są przerażeni, ale Amelia postanawia zignorować książkę.

Złe sny SamuelaNiestety, Samuel zaczyna mieć koszmarne sny o Babadooku. Amelia próbuje go uspokoić, ale Samuel jest coraz bardziej przerażony. Wkrótce Amelia zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk w domu, które wskazują na obecność Babadooka.

Walka z BabadookiemAmelia i Samuel postanawiają walczyć z Babadookiem. Amelia zaczyna czytać książkę i odkrywa, że Babadook może być zatrzymany, jeśli będzie się go szanować i okazywać mu szacunek. Amelia i Samuel starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pokonać Babadooka.

ZakończenieW końcu Amelia i Samuel odnoszą sukces i Babadook zostaje pokonany. Amelia i Samuel są w stanie zacząć nowe życie i odzyskać radość. Film kończy się sceną, w której Amelia i Samuel wychodzą z domu, trzymając się za ręce.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Babadook obsada
Babadook
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Jennifer Kent
Scenariusz: Jennifer Kent
Produkcja: Australia, Kanada
Premiera: 30 maja 2014 (Polska)
17 stycznia 2014 (świat)

Babadook - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Babadook - Opinie

9 + 5 =

Babadook - polecane w tej kategorii

Babadook - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne