Seks, miłość i terapia


0 głosy
Tu veux ou tu veux pas
Oceń film
0.00

Seks, miłość i terapia - fabułaFabuła filmu "Seks, miłość i terapia"Film "Seks, miłość i terapia" to komedia romantyczna, która opowiada o trzech przyjaciółkach - Kate, Abbie i Marii. Każda z nich ma swoje własne problemy związane z seksem, miłością i terapią.

KateKate jest młodą kobietą, która ma trudności z otwarciem się na miłość. Przez lata została zraniona przez mężczyzn i nie wierzy, że może znaleźć kogoś, kto ją pokocha. Postanawia więc skorzystać z terapii, aby odkryć, co tak naprawdę blokuje jej drogę do szczęścia.

AbbieAbbie jest zakochana w swoim chłopaku, ale ma problemy z seksem. Nie wie, jak się z nim otworzyć i wyrażać swoje potrzeby. Postanawia więc skorzystać z terapii, aby nauczyć się, jak mówić o swoich potrzebach i jak je zaspokajać.

MariaMaria jest zdesperowana, ponieważ nie może znaleźć miłości. Próbuje wszystkiego, ale nic nie działa. Postanawia więc skorzystać z terapii, aby dowiedzieć się, jak znaleźć miłość i jak ją utrzymać.

Film opowiada o przygodach trzech przyjaciółek, które próbują poradzić sobie z problemami związanymi z seksem, miłością i terapią. Przez cały film bohaterki uczą się, jak otworzyć się na miłość, jak mówić o swoich potrzebach i jak znaleźć i utrzymać miłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Seks, miłość i terapia obsada
Seks, miłość i terapia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 84 min.
Reżyseria: Tonie Marshall
Scenariusz: Tonie Marshall
Produkcja: Francja
Premiera: 20 marca 2015 (Polska)
22 sierpnia 2014 (świat)

Seks, miłość i terapia - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Seks, miłość i terapia - Opinie

6 + 3 =

Seks, miłość i terapia - polecane w tej kategorii

Seks, miłość i terapia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne