Pokój szybkich randek


0 głosy
Pokój szybkich randek
Oceń film
0.00

Pokój szybkich randek - fabułaFabuła filmu "Pokój szybkich randek"Film "Pokój szybkich randek" to komedia romantyczna w reżyserii Petera Hutchingsa. Głównymi bohaterami są Natalie i Nick.

Natalie i NickNatalie jest młodą kobietą, która pracuje jako doradca klienta w sklepie z odzieżą. Jest zdesperowana, ponieważ nie może znaleźć miłości. Nick jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pracuje jako barman. Jest zakochany w Natalie, ale nie wie, jak jej to powiedzieć.

Pokój szybkich randekNatalie i Nick są zaproszeni do udziału w programie telewizyjnym "Pokój szybkich randek". Program polega na tym, że uczestnicy mają pięć minut na zapoznanie się z innymi uczestnikami i wybranie tego, z którym chcą się spotkać. Natalie i Nick spotykają się w pokoju szybkich randek i od razu się zakochują.

ZakończenieNatalie i Nick postanawiają zostać razem. Przez cały czas trwania programu starają się znaleźć sposób, aby wyjść z pokoju szybkich randek i zacząć nowe życie razem. W końcu udaje im się to i zakończenie filmu jest szczęśliwe.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pokój szybkich randek obsada
Pokój szybkich randek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 42 min.
Reżyseria: Anna Maliszewska
Scenariusz: Anna Maliszewska
Produkcja: Polska
Premiera:

Pokój szybkich randek - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Pokój szybkich randek - Opinie

3 + 3 =

Pokój szybkich randek - polecane w tej kategorii

Pokój szybkich randek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne