Fot: Ron Adar / Shutterstock.com

Pospieszny (A-Train) - The Boys


0 głosy
The Boys
Oceń film
0.00

Pospieszny (A-Train)

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Nadużywanie Mieszanki V tak mocno wyniszcza jego organizm, że Pospieszny uzależnia się od substancji. Przestaje wierzyć, że bez tego wspomagacza poradzi sobie jako superbohater. Zastraszony przez Ojczyznosława nie waha się zabić swojej ukochanej, choć potem tego żałuje. Wydaje się, że jego członkostwo w Siódemce jest dla niego najważniejsze.


WYGLĄD


Czarnoskóry mężczyzna o krótkich, czarnych włosach. Zwykle ubrany w swój niebieski kostium, przezroczysty napierśnik i okulary, które chronią go przed pędem powietrza.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Pospieszny jest osobą, która już na samym początku sezonu rujnuje życie Hugh – to właśnie on jest odpowiedzialny za śmierć Robin. W wiadomościach mówi reporterom o rzekomym pościgu za rabusiami i kłamie, że dziewczyna stała na środku ulicy. Taką postawą wzbudza nienawiść głównego bohatera do siebie.


Członek Siódemki przygotowuje się do wyścigu z Supersonikiem (Shockwave), w którym mają zawalczyć o tytuł najszybszego człowieka i pozostanie w drużynie superbohaterów. Pospieszny nie wierzy w to, że może wygrać bez Mieszanki V, od której jest uzależniony. Po zażyciu substancji udaje mu się wygrać wyścig, jednak jego organizm jest coraz bardziej wyniszczony.


Poza stosowaniem V na własny użytek Pospieszny jest też odpowiedzialny za rozprowadzanie jej po świecie na rozkaz Ojczyznosława, który tworzy w ten sposób swoich „superzłoczyńców”. Pod naciskiem lidera mężczyzna zabija swoją dziewczynę, Pazur, która pod wpływem szantażu ze strony Rzeźnika i jego grupy powiedziała za dużo na temat Mieszanki.


Kiedy Pospieszny dowiaduje się, kto stoi za tym szantażem, udaje mu się namierzyć dom Hugh. Stara się zwabić tam mężczyznę, przetrzymując jego ojca. Kiedy traci czujność, zostaje zaatakowany przez Kimiko, która łamie mu nogę.


Dzięki V regeneracja po kontuzji trwa zadziwiająco krótko, co budzi niepokój brata Pospiesznego. Podczas próby udaremnienia finałowej ucieczki tytułowych chłopaków dostaje zawału. Życie ratują mu Gwiezdna (Starlight) i Hughie.


Sezon 2


Pospieszny budzi się ze śpiączki. Po zawale serca nie jest już w stanie wrócić do swojej dawnej formy. Dostaje ultimatum – albo dobrowolnie opuści Siódemkę, albo zostanie z niej wydalony, a do mediów zostanie podana informacja o jego problemach z uzależnieniem.


Głęboki (The Deep) zaprasza go na spotkanie z głową Kościoła Kolektywu. Dowiaduje się tam o władzy i wiedzy, jaką posiada organizacja. Skuszony ofertą pomocy w powrocie do Siódemki postanawia zostać jego członkiem. Mimo to wciąż ma obawy i podejrzenia co do Kościoła.


Po podsłuchaniu rozmowy między Alistairem a Edgarem postanawia pozbyć się Stormfront. Udaje mu się wykraść teczkę z danymi kobiety. Jest tam opisana jej nazistowska przeszłość, więc, po przekazaniu dokumentów w odpowiednie ręce, Pospieszny wraca do Siódemki.

Pełna biografia »

Pospieszny (A-Train) - powiązania postaci

Pospieszny (A-Train)
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Jessie T. Usher

Pospieszny (A-Train) - Opinie

3 + 9 =

The Boys - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne