Fot: Ron Adar / Shutterstock.com

Głęboki (The Deep) - The Boys


0 głosy
The Boys
Oceń film
0.00

Głęboki (The Deep)

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jako dziewięcioletni chłopiec odkrył swoją zdolność do komunikowania się ze zwierzętami. Od tego czasu zaczęła narastać w nim trauma, którą powodowały głosy bezbronnych istot dochodzące z klatek czy akwariów. Jego wszelkie próby ocalenia przyjaciół kończą się fiaskiem, co – w połączeniu z kompleksami i świadomością, że nie jest istotnym członkiem Siódemki – sprawia, że mężczyzna jest bardzo samotny i brak mu pewności siebie.


WYGLĄD


Głęboki to młody, umięśniony mężczyzna o krótkich włosach i z zarostem. Najczęściej ubrany jest w zielonozłoty kostium, którego struktura przypomina łuski. Pod jego górną częścią kryje skrzela, które (do pewnego czasu) pozostają powodem jego wielkich kompleksów.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Na samym początku Głęboki daje się poznać od najgorszej strony – zmuszając Gwiezdną (Starlight) do stosunku oralnego. Później okaże się, że on sam jest zazwyczaj obiektem ze strony reszty drużyny i boi się ich. Przez to uczęszcza na terapię, której wynikiem jest niefortunna próba ocalenia delfina z oceanarium.


Po wydarzeniach na Believe Expo w ramach kary zostaje wysłany do Sandusky, gdzie próbuje pisać książkę i zaakceptować siebie.


Sezon 2


Głęboki zostaje członkiem Kościoła Kolektywu w nadziei na powrót do Siódemki. Udaje mu się zwalczyć swoje kompleksy, ale jednocześnie staje się poniekąd niewolnikiem organizacji. Namawia również Pospiesznego (A-Train) do członkostwa. Jednak gdy okazuje się, że nie ma dla niego możliwości powrotu do prestiżowej grupy, wściekły opuszcza Kościół.


W międzyczasie zdobywa dla Czułej Królowej (Queen Maeve) nagranie z lotu 37.

Pełna biografia »

Głęboki (The Deep) - powiązania postaci

Głęboki (The Deep)
Fot: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com
Aktor: Chace Crawford

Głęboki (The Deep) - Opinie

3 + 7 =

The Boys - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne