Fot: Ron Adar / Shutterstock.com

Gwiezdna (Starlight) - The Boys


0 głosy
The Boys
Oceń film
0.00

Gwiezdna (Starlight)

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Od dziecka chciała dołączyć do elity superbohaterów, by pomagać ludziom. W młodości matka – bardzo dumna z supermocy córki i wmawiająca jej, że to dar od Boga – zabierała ją na wszystkie konkursy „Małej heroski”, czego dziewczynka nienawidziła. Wychowywana do tej pory przez gorliwą chrześcijankę kobieta zaznaje kryzysu wiary podczas zderzenia z mroczną stroną „superbohaterstwa”.


WYGLĄD


Drobna blondynka o długich, falowanych włosach i brązowych oczach. Jej superbohaterski kostium to biała sukienka z długimi rękawami i peleryną oraz złotymi wstawkami lub – w wersji Vought – body zapinane na zamek.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Jej przygoda w serialu rozpoczyna się od castingu do Siódemki, który przechodzi pomyślnie i udaje jej się zająć miejsce Latarnika (Lamplighter). Niestety, spełnione dziecięce marzenie szybko zamienia się w koszmar, gdy oprowadzanie po kwaterze superbohaterów kończy się wykorzystaniem seksualnym.


Mimo wszystko Gwiezdna wciąż chce pomagać potrzebującym i używać swoich supermocy, by nieść dobro. Dziewczyna spotyka w parku Hugh, który nie rozpoznaje w niej następczyni Latarnika. Podczas rozmowy nawiązuje się między nimi więź. Jednak im dalej, tym gorzej. Znosząc kolejne poniżenia ze strony Vought i postawę Siódemki, w Gwiezdnej coś pęka i podczas przemówienia na Believe Expo mówi, co naprawdę myśli i wyznaje, że została wykorzystana.


Na spotkaniu Siódemki zorganizowanym przez Ojczyznosława dowiaduje się o działaniach tytułowych chłopaków. Przy pierwszej okazji konfrontuje się z Hugh, a następnie – sprawdzając wiarygodność przekazanych przez niego informacji – z matką, która również ją okłamywała. Ostatecznie przechodzi na stronę grupy Rzeźnika (Butcher) i ratuje chłopaków przed Pospiesznym (A-Train).


Sezon 2


Starlight współpracuje z Chłopakami, a ich celem jest ujawnienie prawdy o Vought. Szantażując swojego dawnego znajomego, dziewczynie udaje się zdobyć Mieszankę i poinformować media o prawdziwej genezie superbohaterów.


Superbohaterka zostaje oskarżona o szpiegostwo i uwięziona w wieży Siódemki, o czym z wiadomości dowiaduje się Hugh. Z pomocą nowych sojuszników, udaje mu się uwolnić ukochaną, a następnie dzięki Pospiesznemu demaskują Stormfront.

Pełna biografia »

Gwiezdna (Starlight) - powiązania postaci

Gwiezdna (Starlight)
Fot: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com
Aktor: Erin Moriarty

Gwiezdna (Starlight) - Opinie

3 + 7 =

The Boys - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne