Detektywi


0 głosy
Detektywi
Oceń film
0.00

Detektywi - fabułaDetektywi - serial o śledztwachSerial "Detektywi" to opowieść o dwóch detektywach, którzy wspólnie rozwiązują skomplikowane sprawy kryminalne. Głównymi bohaterami są detektyw Jack Malone i detektyw Vivian Johnson. Oboje są członkami elitarnego oddziału FBI, który zajmuje się śledztwami dotyczącymi zaginięć i porwań.

Jack Malone - główny bohaterJack Malone jest głównym bohaterem serialu. Jest doświadczonym detektywem, który wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę, aby rozwiązywać skomplikowane sprawy. Jest zdeterminowany, aby znaleźć odpowiedzi na pytania, które pozostawiają po sobie zaginieni.

Vivian Johnson - partner JackaVivian Johnson jest partnerem Jacka w FBI. Jest młodą, ambitną detektyw, która jest zdeterminowana, aby pomóc Jackowi w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. Vivian jest inteligentna i wytrwała, a jej umiejętności śledcze są nieocenione.

Inni bohaterowieSerial "Detektywi" ma również innych bohaterów, którzy wspierają Jacka i Vivian w ich śledztwach. Są to m.in. agentka Samantha Spade, agent Martin Fitzgerald, agent Danny Taylor i agent Elena Delgado. Wszyscy oni współpracują ze sobą, aby rozwiązać skomplikowane sprawy.

ZakończenieSerial "Detektywi" to opowieść o dwóch detektywach, którzy wspólnie rozwiązują skomplikowane sprawy kryminalne. Głównymi bohaterami są detektyw Jack Malone i detektyw Vivian Johnson, którzy wspierani są przez innych bohaterów. Serial skupia się na ich wspólnych wysiłkach, aby rozwiązać skomplikowane sprawy i znaleźć odpowiedzi na pytania, które pozostawiają po sobie zaginieni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Detektywi obsada
Detektywi
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument, Kryminał
Czas trwania: 30 min.
Reżyseria: Jacek Januszyk, Sławomir Sochacki
Scenariusz: Patrycja Nowak, Ewelina Chyrzyńska, Wojciech Szarski i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 11 listopada 2005

Detektywi - gdzie obejrzeć

od 10 zł
w pakiecie
Oglądaj

Detektywi - Opinie

8 + 9 =

Detektywi - polecane w tej kategorii

Detektywi - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne