Rolnik szuka żony


6 głosy
Rolnik szuka żony
Oceń film
2.83

Rolnik szuka żony - fabułaRolnik szuka żonyRolnik szuka żony to serial emitowany w Polsacie, który łączy w sobie elementy reality show i programu randkowego. Głównymi bohaterami są samotni rolnicy, którzy szukają miłości i partnerki do życia.

UczestnicySerial składa się z kilku uczestników, którzy są wybierani przez producentów. Każdy z nich ma swoją historię i własne powody, dla których szuka miłości. Uczestnicy mają różne pochodzenie, wiek i zainteresowania.

Przebieg programuProgram składa się z kilku etapów. Na początku uczestnicy spotykają się z producentami, którzy przedstawiają im zasady programu. Następnie uczestnicy spotykają się z potencjalnymi partnerami i rozmawiają o swoich oczekiwaniach. Na koniec uczestnicy wybierają osobę, z którą chcą się spotkać i zacząć związek.

ZakończenieNa koniec programu uczestnicy spotykają się z producentami, aby porozmawiać o swoich doświadczeniach i wyborach. Następnie uczestnicy spotykają się z potencjalnymi partnerami, aby omówić swoje plany na przyszłość. Na koniec uczestnicy decydują, czy chcą kontynuować związek, czy też nie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rolnik szuka żony obsada
Rolnik szuka żony
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Scenariusz: -
Produkcja: Polska
Premiera: 21 maja 2014

Rolnik szuka żony - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Rolnik szuka żony - Opinie

6 + 1 =

Rolnik szuka żony - polecane w tej kategorii

Rolnik szuka żony - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne