Ecstasy - fabułaFabuła filmu "Ecstasy"Film "Ecstasy" to opowieść o młodej kobiecie, Emily, która wyrusza w podróż do Las Vegas, aby odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość. Emily jest zmęczona swoim życiem i postanawia zmienić swoje życie.

Emily w Las VegasEmily przybywa do Las Vegas, gdzie spotyka się z przyjaciółmi, którzy wprowadzają ją w świat narkotyków i imprez. Emily szybko zaczyna się zabawiać i czerpać przyjemność z nowego życia.

Romans z JackiemEmily poznaje Jacka, który jest bogatym i przystojnym mężczyzną. Między nimi rodzi się uczucie, które szybko się rozwija. Emily zaczyna zdawać sobie sprawę, że Jack jest złym człowiekiem, ale nie może się oprzeć jego urokowi.

Koniec zabawyEmily zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Wkrótce jej przyjaciele zaczynają się od niej odsuwać, a ona sama zaczyna tracić zdrowy rozsądek. W końcu Emily zdaje sobie sprawę, że musi zakończyć swoją zabawę i wrócić do domu.

Powrót do domuEmily wraca do domu i zaczyna pracować nad odzyskaniem kontroli nad swoim życiem. Przy pomocy przyjaciół i rodziny, Emily zaczyna odzyskiwać swoją prawdziwą tożsamość. W końcu odnajduje spokój i szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ecstasy obsada
Ecstasy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komediodramat, Romans
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Rob Heydon
Scenariusz: Rob Heydon, Ben Tucker
Produkcja: Kanada, Wielka Brytania
Premiera: 10 września 2011 (świat)

Ecstasy - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Ecstasy - Opinie

2 + 10 =

Ecstasy - polecane w tej kategorii

Ecstasy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne