Majka


13 głosy
Majka
Oceń film
3.69

Majka - fabułaMajka - serial o miłości i przyjaźniMajka to serial opowiadający o losach młodej dziewczyny, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć siebie. Główną bohaterką jest Majka, która po śmierci matki postanawia wyruszyć w świat, aby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. W jej podróży towarzyszy jej przyjaciel, który wspiera ją w trudnych chwilach.

Majka i jej przyjacieleW serialu pojawia się wielu interesujących bohaterów. Oprócz Majki i jej przyjaciela, w serialu pojawia się również jej ojciec, który jest zaradnym biznesmenem. Jest też jej przyrodni brat, który jest zazdrosny o uwagę, jaką ojciec poświęca Majce. W serialu pojawia się również jej przyjaciółka, która jest zawsze gotowa wesprzeć Majkę w trudnych chwilach.

Miłość i przyjaźńW serialu Majka poznaje również młodego mężczyznę, który zakochuje się w niej. Ich związek jest pełen namiętności i wzajemnego zrozumienia. Majka i jej przyjaciele muszą stawić czoła wielu trudnym sytuacjom, ale ich przyjaźń i miłość pozwalają im przetrwać wszystkie przeciwności losu.

ZakończenieSerial kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Majka odnajduje swoje miejsce na ziemi i zaczyna nowe życie. Jej przyjaźń i miłość są silniejsze niż wszystkie przeciwności losu. Serial pokazuje, że przyjaźń i miłość są najważniejsze w życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Majka obsada
Majka
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 25 min.
Reżyseria: Jarosław Banaszek, Arkadiusz Luboń i inni
Scenariusz: Andrzej Śliwak, Marta Bratkowsk i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 22 grudnia 2009

Majka - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Majka - Opinie

9 + 6 =

Majka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne