Wrześniowy świt


1 głosy
September dawn
Oceń film
1.00

Wrześniowy świt - fabułaFabuła filmu "Wrześniowy świt"Film "Wrześniowy świt" to opowieść o losach trzech młodych ludzi, którzy w 1939 roku zostają wciągnięci w wir wojny. Bohaterowie, których losy splatają się w czasie wojny, to: Janek, młody chłopak z małej wsi, który zostaje wcielony do armii, aby walczyć w obronie ojczyzny; Jadwiga, młoda dziewczyna z miasta, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego ukochanego; oraz Władysław, młody żołnierz, który zostaje wcielony do armii, aby walczyć w obronie swojego kraju.

JanekJanek jest młodym chłopakiem z małej wsi, który zostaje wcielony do armii, aby walczyć w obronie ojczyzny. Jego losy splatają się z losami Jadwigi i Władysława. Janek jest bardzo odważny i zdeterminowany, aby walczyć o swoją ojczyznę. Jego postawa zmienia się, gdy zaczyna dostrzegać okrucieństwa wojny.

JadwigaJadwiga jest młodą dziewczyną z miasta, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego ukochanego. Jadwiga jest bardzo odważna i zdeterminowana, aby odnaleźć swojego ukochanego. Jej losy splatają się z losami Janka i Władysława.

WładysławWładysław jest młodym żołnierzem, który zostaje wcielony do armii, aby walczyć w obronie swojego kraju. Jego losy splatają się z losami Janka i Jadwigi. Władysław jest bardzo odważny i zdeterminowany, aby walczyć o swoją ojczyznę.

Film "Wrześniowy świt" to opowieść o losach trzech młodych ludzi, którzy w 1939 roku zostają wciągnięci w wir wojny. Przez cały film bohaterowie muszą stawić czoła okrucieństwom wojny i walczyć o swoje przeznaczenie. Film pokazuje, jak wojna wpływa na ludzi i jak wpływa na ich losy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wrześniowy świt obsada
Wrześniowy świt
Kategoria: Filmy
Gatunek: Western, Dramat
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Christopher Cain
Scenariusz: Christopher Cain, Carole Whang Schutter
Produkcja: Kanada
Premiera: 24 sierpnia 2007 (świat)

Wrześniowy świt - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Wrześniowy świt - Opinie

2 + 9 =

Wrześniowy świt - polecane w tej kategorii

Wrześniowy świt - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne