Samotny mężczyzna


5 głosy
A Single Man
Oceń film
4.00

Samotny mężczyzna - fabułaSamotny mężczyznaGeorge Falconer to samotny mężczyzna, który po śmierci ukochanego mężczyzny, Jima, próbuje poradzić sobie z bólem i żalem. George jest profesorem literatury na Uniwersytecie w Los Angeles. Jego życie toczy się wokół rutyny, która pozwala mu zapomnieć o bólu.

Przyjaciele George'aGeorge ma kilku przyjaciół, którzy starają się pomóc mu w przezwyciężeniu smutku. Jednym z nich jest Charley, który jest jego najlepszym przyjacielem. Charley jest zawsze gotowy, aby wysłuchać George'a i pomóc mu w trudnych chwilach.

Próby samobójczeGeorge próbuje popełnić samobójstwo, ale jego próby są zawsze nieskuteczne. W końcu postanawia, że wyjedzie z Los Angeles i uda się do San Francisco, aby tam zakończyć swoje życie.

Spotkanie z KevinemW drodze do San Francisco George spotyka Kevina, młodego mężczyznę, który jest w podobnej sytuacji. Kevin jest samotny i szuka odpowiedzi na swoje pytania. George i Kevin zaczynają rozmawiać i dzielić się swoimi problemami.

ZakończenieGeorge i Kevin postanawiają wrócić do Los Angeles. George zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi poradzić sobie z bólem i żalem po stracie Jima. W końcu George zaczyna akceptować swoją samotność i zaczyna żyć dalej.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Samotny mężczyzna obsada
Samotny mężczyzna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Tom Ford
Scenariusz: Tom Ford, David Scearce
Produkcja: USA
Premiera: 14 maja 2010 (Polska)
11 września 2009 (świat)

Samotny mężczyzna - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Samotny mężczyzna - Opinie

1 + 6 =

Samotny mężczyzna - polecane w tej kategorii

Samotny mężczyzna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne