Bezprawie


2 głosy
Open Range
Oceń film
5.00

Bezprawie - fabułaFabuła filmu "Bezprawie"Film "Bezprawie" to opowieść o młodym policjancie, który staje do walki z korupcją w swoim mieście. Głównym bohaterem jest John, który po ukończeniu szkoły policyjnej wraca do rodzinnego miasta. Jego celem jest zwalczanie przestępczości i zaprowadzenie porządku.

Korupcja w mieścieJohn szybko odkrywa, że w mieście panuje korupcja. Jego przełożony, komisarz Miller, jest w zmowie z lokalnym gangsterem, który wykorzystuje swoją pozycję do wyłudzania pieniędzy od mieszkańców. John postanawia walczyć z korupcją i zaczyna prowadzić śledztwo w tej sprawie.

Walka z gangsteremJohn zaczyna gromadzić dowody przeciwko gangsterowi, ale jego przełożony Miller stara się go powstrzymać. Wkrótce John odkrywa, że Miller jest w zmowie z gangsterem i próbuje go zastraszyć. John postanawia walczyć o sprawiedliwość i zaczyna przygotowywać się do starcia z gangsterem.

ZakończenieJohn w końcu staje do walki z gangsterem i jego ludźmi. W starciu ginie Miller, a John zostaje ranny. Na szczęście udaje mu się pokonać gangstera i zaprowadzić porządek w mieście. Film kończy się sceną, w której John otrzymuje nagrodę za swoje zasługi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bezprawie obsada
Bezprawie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Western, Dramat
Czas trwania: 132 min.
Reżyseria: Kevin Costner
Scenariusz: Craig Storper
Produkcja: USA
Premiera: 3 grudnia 2004 (Polska)
11 sierpnia 2003 (świat)

Bezprawie - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Bezprawie - Opinie

3 + 1 =

Bezprawie - polecane w tej kategorii

Bezprawie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne