Pogrzebani


1 głosy
Burrowers
Oceń film
3.00

Pogrzebani - fabułaFabuła filmu "Pogrzebani"Film "Pogrzebani" to horror opowiadający o grupie przyjaciół, którzy postanawiają odwiedzić tajemniczy cmentarz. Wszystko zaczyna się, gdy jeden z nich, David, znajduje starą mapę, która wskazuje drogę do cmentarza. Grupa postanawia odwiedzić to miejsce, aby zobaczyć, co tam się dzieje.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są David, jego przyjaciele - Sarah, Mark i John oraz ich przewodnik, miejscowy mężczyzna o imieniu Joe. Wszyscy oni są zafascynowani tajemniczym cmentarzem i postanawiają odwiedzić to miejsce.

Co się dzieje na cmentarzu?Gdy grupa przyjaciół dociera na miejsce, odkrywają, że cmentarz jest pełen zakazanych symboli i tajemniczych napisów. Wkrótce odkrywają, że cmentarz jest domem dla złych duchów, które są w stanie wyrządzić im wiele szkód. Grupa przyjaciół musi zmierzyć się z tymi duchami, aby przeżyć.

ZakończenieGrupa przyjaciół musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby przeżyć i opuścić cmentarz. W końcu udaje im się pokonać złe duchy i uciec z cmentarza. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym przyjaciele są bezpieczni i mogą wrócić do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pogrzebani obsada
Pogrzebani
Kategoria: Filmy
Gatunek: Western, Horror
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: J.T. Petty
Scenariusz: J.T. Petty
Produkcja: USA
Premiera: 9 września 2008 (świat)

Pogrzebani - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Pogrzebani - Opinie

4 + 2 =

Pogrzebani - polecane w tej kategorii

Pogrzebani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne