Dwa dni jedna noc


0 głosy
Deux jours une nuit
Oceń film
0.00

Dwa dni jedna noc - fabułaFabuła filmu "Dwa dni jedna noc"Film "Dwa dni jedna noc" opowiada historię Sandra, która po powrocie z urlopu dowiaduje się, że jej pracodawca wybrał ją i pozostałych pracowników do udziału w nieuczciwej gry. Pracodawca zaproponował, że każdy z pracowników może wybrać między wypłatą dodatkowych bonusów, a przywróceniem Sandry do pracy.

Sandra walczy o swoje miejsceSandra postanawia walczyć o swoje miejsce w pracy i wyrusza w podróż, aby przekonać swoich kolegów do odmowy przyjęcia bonusów. Przez kolejne dwa dni i jedną noc Sandra odwiedza swoich kolegów po kolei, starając się przekonać ich do swojego punktu widzenia.

Konfrontacja z pracodawcąW końcu Sandra spotyka się z pracodawcą, który wyjaśnia jej, że jej przywrócenie do pracy będzie kosztować firmę dużo pieniędzy. Sandra jest zdeterminowana, aby walczyć o swoje miejsce i w końcu przekonuje pracodawcę, że jej przywrócenie do pracy będzie dla firmy korzystne.

Happy endW końcu Sandra wraca do pracy, a jej kolegom z pracy udaje się otrzymać bonusy. Wszyscy są szczęśliwi, że Sandra wróciła do pracy i że wszyscy otrzymali bonusy. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Sandra i jej kolegowie z pracy cieszą się z powodzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dwa dni jedna noc obsada
Dwa dni jedna noc
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Scenariusz: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Produkcja: Belgia, Francja, Włochy
Premiera: 27 lutego 2015 (Polska)
20 maja 2014 (świat)

Dwa dni jedna noc - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Dwa dni jedna noc - Opinie

1 + 3 =

Dwa dni jedna noc - polecane w tej kategorii

Dwa dni jedna noc - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne