Dziewczyna z szafy


0 głosy
Dziewczyna z szafy
Oceń film
0.00

Dziewczyna z szafy - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna z szafy"Film "Dziewczyna z szafy" opowiada historię Niny, która wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Wkrótce odkrywa, że w jednej z szaf znajduje się dziewczynka o imieniu Ania. Ania twierdzi, że jest duchem, który przybył do domu, aby pomóc Ninie i jej rodzinie.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Nina, dziewczynka w wieku szkolnym, która wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Wkrótce odkrywa, że w jednej z szaf znajduje się dziewczynka o imieniu Ania. Ania twierdzi, że jest duchem, który przybył do domu, aby pomóc Ninie i jej rodzinie.

Drugą ważną postacią jest Ania, duch, który przybył do domu Ninie i jej rodziny. Ania ma za zadanie pomóc Ninie i jej rodzinie w rozwiązaniu ich problemów.

AkcjaGdy Nina i jej rodzina przeprowadzają się do nowego domu, Nina odkrywa, że w jednej z szaf znajduje się dziewczynka o imieniu Ania. Ania twierdzi, że jest duchem, który przybył do domu, aby pomóc Ninie i jej rodzinie.

Ania pomaga Ninie i jej rodzinie w rozwiązaniu ich problemów. Wspólnie odkrywają, że ich nowy dom skrywa wiele tajemnic. Wraz z Anią Nina i jej rodzina starają się rozwiązać zagadki, które skrywa ich nowy dom.

W trakcie swojej podróży Nina i jej rodzina odkrywają, że ich nowy dom skrywa wiele tajemnic i sekretów. Wraz z Anią starają się rozwiązać zagadki, które skrywa ich nowy dom. W końcu odkrywają, że ich nowy dom skrywa wiele tajemnic i sekretów, które mają związek z przeszłością Ninie i jej rodziny.

Film kończy się happy endem, gdy Nina i jej rodzina odkrywają, że ich nowy dom skrywa wiele tajemnic i sekretów, które mają związek z przeszłością Ninie i jej rodziny. Wraz z Anią odkrywają, że ich nowy dom jest pełen magii i nadziei.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna z szafy obsada
Dziewczyna z szafy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Bodo Kox
Scenariusz: Bodo Kox
Produkcja: Polska
Premiera: wrzesień 2012 (świat)

Dziewczyna z szafy - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w pakiecie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Dziewczyna z szafy - Opinie

4 + 2 =

Dziewczyna z szafy - polecane w tej kategorii

Dziewczyna z szafy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne