Red Lights


0 głosy
Red Lights
Oceń film
0.00

Red Lights - fabułaFabuła filmu "Red Lights"Film "Red Lights" to thriller psychologiczny w reżyserii Rodrigo Cortesa. Głównymi bohaterami są Margaret Matheson (Sigourney Weaver) i Tom Buckley (Cillian Murphy). Margaret jest profesorem psychologii parapsychologicznej, która wraz z Tomem bada zjawiska paranormalne.

Spotkanie z Simonem SilverGłównym wątkiem filmu jest spotkanie Margaret i Toma z Simonem Silver (Robert De Niro). Simon jest uznanym medium, który po latach nagle powraca na scenę. Margaret i Tom są sceptyczni wobec jego umiejętności i postanawiają go przetestować.

Tajemnicze zjawiskaPodczas testów Margaret i Tom zaczynają doświadczać dziwnych zjawisk. W mieszkaniu Margaret pojawiają się dziwne światła, a Tom zaczyna mieć dziwne sny. Margaret i Tom zaczynają podejrzewać, że Simon ma coś wspólnego z tymi zjawiskami.

Walka z duchamiMargaret i Tom postanawiają zbadać sprawę i odkrywają, że Simon ma moc kontrolowania duchów. Margaret i Tom muszą zmierzyć się z siłami zła, które chcą ich zniszczyć. W końcu Margaret i Tom muszą stawić czoła Simonowi i walczyć o swoje życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Red Lights obsada
Red Lights
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 113 min.
Reżyseria: Rodrigo Cortés
Scenariusz: Rodrigo Cortés
Produkcja: Hiszpania, USA
Premiera: 20 stycznia 2012 (świat)

Red Lights - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Red Lights - Opinie

7 + 5 =

Red Lights - polecane w tej kategorii

Red Lights - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne