Maszyna


0 głosy
The Machine
Oceń film
0.00

Maszyna - fabułaFabuła filmu "Maszyna"Film "Maszyna" to opowieść o przyszłości, w której ludzie i maszyny żyją w harmonii. Głównym bohaterem jest Max, młody człowiek, który pracuje jako inżynier w firmie produkującej maszyny. Max jest zafascynowany technologią i wierzy, że maszyny mogą pomóc ludziom w ich codziennych zadaniach.

Max i jego wynalazekMax postanawia stworzyć własny wynalazek - maszynę, która będzie w stanie wykonywać wszystkie zadania, które ludzie wykonują w swoim życiu. Maszyna, którą stworzył, nazywa się "The Machine". Jest to inteligentna maszyna, która może wykonywać wszystkie zadania, które ludzie wykonują w swoim życiu.

Konflikt między ludźmi a maszynamiNiestety, nie wszyscy ludzie są zadowoleni z tego, że maszyny są w stanie wykonywać wszystkie zadania, które ludzie wykonują w swoim życiu. Niektórzy ludzie boją się, że maszyny zastąpią ludzi i że ludzie stracą swoje miejsca pracy. Wkrótce wybucha konflikt między ludźmi a maszynami.

Max i jego przyjacieleMax nie jest sam w swojej walce. Ma przyjaciół, którzy wierzą w jego wizję i wspierają go w jego dążeniach. Wśród nich są: jego przyjaciółka, która jest programistką, oraz jego przyjaciel, który jest inżynierem. Razem starają się znaleźć sposób, aby pokonać konflikt między ludźmi a maszynami.

ZakończenieMax i jego przyjaciele starają się znaleźć sposób, aby pokonać konflikt między ludźmi a maszynami. W końcu udaje im się znaleźć rozwiązanie, które pozwala ludziom i maszynom żyć w harmonii. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym ludzie i maszyny żyją w zgodzie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Maszyna obsada
Maszyna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sci-Fi i fantasy, Sensacyjny
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Caradog W. James
Scenariusz: Caradog W. James
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 20 kwietnia 2013 (świat)

Maszyna - gdzie obejrzeć

od 4,80 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Maszyna - Opinie

7 + 6 =

Maszyna - polecane w tej kategorii

Maszyna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne