Raid


1 głosy
Serbuan maut
Oceń film
1.00

Raid - fabułaFabuła filmu "Raid"Film "Raid" to historia Amay Patnaik, który jest oficerem policji w Lucknow. Amay otrzymuje zadanie od swojego przełożonego, aby wykonać nielegalny raid w domu Tauji, znanego przestępcy. Amay wraz ze swoim zespołem wyrusza do domu Tauji, aby wykonać zadanie.

TaujiTauji jest znanym przestępcą, który ma wpływ na wiele osób w mieście. Jest on bardzo bogaty i wpływowy, a jego dom jest strzeżony przez wielu ochroniarzy. Amay i jego zespół muszą znaleźć sposób, aby przedostać się do domu Tauji i wykonać nielegalny raid.

Amay PatnaikAmay Patnaik jest oficerem policji w Lucknow. Jest on bardzo oddany swojej pracy i zawsze stara się wykonywać swoje obowiązki zgodnie z prawem. Amay jest zdeterminowany, aby wykonać swoje zadanie i doprowadzić do sprawiedliwości.

WalkaAmay i jego zespół muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby wykonać swoje zadanie. Muszą walczyć z ochroniarzami Tauji, aby dostać się do jego domu. Amay i jego zespół muszą również stawić czoła wielu innym przeciwnościom, aby wykonać swoje zadanie.

ZakończenieAmay i jego zespół w końcu wykonują swoje zadanie i doprowadzają do sprawiedliwości. Amay jest bohaterem, który walczy o prawo i sprawiedliwość. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Amay i jego zespół są bohaterami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Raid obsada
Raid
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Gareth Evans
Scenariusz: Gareth Evans
Produkcja: Francja, USA, Indonezja
Premiera: 18 maja 2012 (Polska)
8 września 2011 (świat)

Raid - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Raid - Opinie

5 + 4 =

Raid - polecane w tej kategorii

Raid - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne