Hel - fabułaFabuła filmu "Hel"Film "Hel" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Hel, która mieszka w małym miasteczku w Danii. Hel jest zmuszona do opieki nad swoim młodszym bratem, który cierpi na chorobę psychiczną. Jej rodzice są zbyt zajęci, aby zająć się nim, więc Hel musi zająć się nim sama.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Hel, młoda dziewczyna, która musi zająć się swoim młodszym bratem. Jest ona silna i odważna, ale czasami zbyt naiwna. Jej brat, Rune, jest młodym chłopcem, który cierpi na chorobę psychiczną. Jest on bardzo wrażliwy i często wpada w stany depresyjne.

AkcjaHel i jej brat Rune mieszkają w małym miasteczku w Danii. Hel jest zmuszona do opieki nad swoim młodszym bratem, który cierpi na chorobę psychiczną. Pewnego dnia Hel i jej brat spotykają tajemniczego mężczyznę o imieniu Mads. Mads jest czarownikiem, który przybywa do miasteczka, aby pomóc Hel i jej bratu. Mads wyjaśnia Hel, że jej brat jest w stanie przywrócić równowagę w świecie, ale musi ona mu w tym pomóc.

Hel i Mads wyruszają w podróż, aby odnaleźć sposób na pomoc bratu. Podczas podróży Hel i Mads spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w ich misji. W końcu Hel i Mads odkrywają, że Rune ma moc, która może pomóc mu w walce z jego chorobą.

ZakończenieHel i Mads wyruszają w ostatnią podróż, aby pomóc bratu. W końcu Hel i Mads odkrywają, że Rune ma moc, która może pomóc mu w walce z jego chorobą. Hel i Mads wspólnie walczą z siłami zła, które próbują zniszczyć miasteczko. W końcu Hel i Mads pokonują siły zła i odzyskują spokój w miasteczku. Hel i jej brat mogą wreszcie żyć w harmonii.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hel obsada
Hel
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 83 min.
Reżyseria: Kinga Dębska
Scenariusz: Kinga Dębska
Produkcja: Polska, Czechy
Premiera: 23 kwietnia 2010 (Polska)
30 lipca 2009 (świat)

Hel - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Hel - Opinie

3 + 2 =

Hel - polecane w tej kategorii

Hel - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne