The Hurt Locker W pułapce wojny


9 głosy
The Hurt Locker
Oceń film
3.67

The Hurt Locker W pułapce wojny - fabułaFabuła filmu "The Hurt Locker W pułapce wojny"Film "The Hurt Locker W pułapce wojny" opowiada historię trzech żołnierzy amerykańskiej jednostki saperów, którzy są wysłani do Iraku, aby zwalczać zagrożenie bombami. Głównym bohaterem jest sierżant William James, który jest wybitnym saperem, ale jego niekonwencjonalne metody pracy wywołują konflikty z innymi członkami jego jednostki.

William James i jego jednostkaWilliam James jest sierżantem w jednostce saperów, który jest wysłany do Iraku, aby zwalczać zagrożenie bombami. Jego jednostka składa się z trzech żołnierzy: sierżanta Jamesa, sierżanta Sanborna i sierżanta Eldridge'a. Sierżant James jest wybitnym saperem, ale jego niekonwencjonalne metody pracy wywołują konflikty z innymi członkami jego jednostki.

Walka z bombamiJednostka saperów jest wysłana do Iraku, aby zwalczać zagrożenie bombami. Ich zadaniem jest wykrywanie i usuwanie bomb, które są ukryte w różnych miejscach. Podczas wykonywania swojej misji sierżant James i jego jednostka muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, w tym zasadzkom, atakom z powietrza i wybuchom bomb.

Konflikty w jednostcePodczas wykonywania swojej misji sierżant James i jego jednostka muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, ale także konfliktom wewnątrz jednostki. Sierżant James jest wybitnym saperem, ale jego niekonwencjonalne metody pracy wywołują konflikty z innymi członkami jego jednostki.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której sierżant James i jego jednostka wykonują swoją misję i zwalczają zagrożenie bombami. Sierżant James i jego jednostka zdobywają szacunek i uznanie za swoją odwagę i poświęcenie. Film kończy się sceną, w której sierżant James i jego jednostka wracają do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - The Hurt Locker W pułapce wojny obsada
The Hurt Locker W pułapce wojny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Wojenny, Dramat
Czas trwania: 131 min.
Reżyseria: Kathryn Bigelow
Scenariusz: Jeremy Renner, Anthony Mackie i in.
Produkcja: USA
Premiera: 4 września 2008 (świat)
15 lutego 2010 (Polska)

The Hurt Locker W pułapce wojny - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

The Hurt Locker W pułapce wojny - Opinie

3 + 5 =

The Hurt Locker W pułapce wojny - polecane w tej kategorii

The Hurt Locker W pułapce wojny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne