Magic Mike


5 głosy
Magic Mike
Oceń film
5.00

Magic Mike - fabułaMagic Mike - historia tancerzaMagic Mike to amerykański film z 2012 roku, w którym główną rolę gra Channing Tatum. Jego bohater, Mike, jest tancerzem w klubie nocnym. Pracuje tam od kilku lat, wykonując swoje sztuczki na scenie. Mike jest bardzo dobry w tym, co robi, dlatego jest jednym z najbardziej lubianych tancerzy w klubie.

Mike ma jednak inne marzenia. Chce założyć własny biznes i zarabiać na życie w inny sposób. Jego przyjaciel, Dallas, jest właścicielem klubu i zachęca go, aby zrealizował swoje marzenia.

Przygoda z AdamemW tym samym czasie Mike poznaje Adama, młodego chłopaka, który przychodzi do klubu, aby zarobić pieniądze. Mike postanawia pomóc mu i zaprasza go do swojego domu. Tam Adam poznaje Mike'a lepiej i zaczyna go podziwiać.

Praca w klubieMike i Adam zaczynają pracować w klubie. Mike uczy Adama jak tańczyć i jak zarabiać pieniądze. Adam szybko staje się jednym z najlepszych tancerzy w klubie.

KonfliktNiestety, wkrótce pojawia się konflikt między Mike'm a Dallasem. Dallas chce, aby Mike i Adam zostali w klubie na dłużej, ale Mike chce odejść i zrealizować swoje marzenia.

RozwiązanieNa szczęście Mike i Adam znajdują rozwiązanie. Mike zakłada własny biznes, a Adam zostaje jego wspólnikiem. Wspólnie tworzą firmę, która zajmuje się organizacją imprez.

Film kończy się szczęśliwie. Mike i Adam odnoszą sukces w swoim nowym biznesie, a Dallas zostaje w klubie. Wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni z tego, co osiągnęli.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Magic Mike obsada
Magic Mike
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Steven Soderbergh
Scenariusz: Reid Carolin
Produkcja: USA
Premiera: 13 lipca 2012 (Polska)
24 czerwca 2012 (świat)

Magic Mike - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Magic Mike - Opinie

4 + 7 =

Magic Mike - polecane w tej kategorii

Magic Mike - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne