Kolaborant


0 głosy
Collaborator
Oceń film
0.00

Kolaborant - fabułaFabuła filmu "Kolaborant"Film "Kolaborant" to opowieść o młodym mężczyźnie, który zostaje wciągnięty w świat przestępczy. Głównym bohaterem jest John, który pochodzi z biednej rodziny. Jego ojciec jest alkoholikiem, a matka pracuje jako sprzątaczka. John ma nadzieję, że dzięki swojej pracy jako kolaborant w miejscowym gangu, będzie mógł zapewnić swojej rodzinie lepsze życie.

John i jego współpraca z gangiemJohn zostaje wciągnięty w świat przestępczy przez swojego szefa, który jest liderem gangu. John zaczyna wykonywać dla niego różne zadania, takie jak dostarczanie narkotyków, przemycanie broni i wykonywanie innych nielegalnych czynności. Wkrótce John zaczyna zdobywać zaufanie swojego szefa i staje się jego najbardziej zaufanym współpracownikiem.

Konflikt między Johnem a jego szefemJohn zaczyna mieć wątpliwości co do swojej współpracy z gangiem, gdy jego szef zaczyna wykorzystywać go do wykonywania coraz bardziej niebezpiecznych zadań. John zaczyna się zastanawiać, czy jego współpraca z gangiem jest właściwym wyborem. Wkrótce John zostaje zmuszony do wyboru między lojalnością wobec swojego szefa, a własnym sumieniem.

ZakończenieJohn musi zmierzyć się z trudnymi wyborami, które będą miały wpływ na jego przyszłość. Czy John będzie w stanie zerwać z gangiem i zacząć nowe życie? Czy jego lojalność wobec swojego szefa będzie silniejsza niż jego własne sumienie? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero w zakończeniu filmu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kolaborant obsada
Kolaborant
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Martin Donovan
Scenariusz: Martin Donovan
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 4 lipca 2011 (świat)

Kolaborant - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Kolaborant - Opinie

9 + 3 =

Kolaborant - polecane w tej kategorii

Kolaborant - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne