Z dystansu


4 głosy
Detachment
Oceń film
3.75

Z dystansu - fabułaFabuła filmu "Z dystansu"Film "Z dystansu" to opowieść o miłości, która przetrwała próbę czasu. Głównymi bohaterami są dwoje ludzi, którzy poznali się wiele lat temu.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami są: Adam i Ewa. Adam jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako dziennikarz. Ewa jest starsza od Adama i jest wdową. Oboje poznali się wiele lat temu, ale ich drogi się rozeszły.

Akcja filmuAkcja filmu rozpoczyna się, gdy Adam i Ewa spotykają się po latach. Oboje są zaskoczeni, że ich drogi się znowu skrzyżowały. Adam i Ewa zaczynają od nowa poznawać siebie nawzajem. Wkrótce okazuje się, że między nimi iskrzy.

Adam i Ewa zaczynają spotykać się regularnie. Ich związek jest pełen miłości i wzajemnego szacunku. Jednak ich relacja jest narażona na próbę, gdyż Adam ma wiele obowiązków związanych z pracą. Ewa zaczyna się zastanawiać, czy ich związek ma szansę przetrwać.

ZakończenieAdam i Ewa muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami. Czy ich miłość przetrwa próbę czasu? Czy Adam i Ewa będą w stanie znaleźć wspólny język i zbudować trwały związek? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając film "Z dystansu".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Z dystansu obsada
Z dystansu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Tony Kaye
Scenariusz: Carl Lund
Produkcja: USA
Premiera: 25 kwietnia 2011 (świat)

Z dystansu - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Z dystansu - Opinie

9 + 8 =

Z dystansu - polecane w tej kategorii

Z dystansu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne