Jeden dzień


13 głosy
One Day
Oceń film
4.08

Jeden dzień - fabułaHistoriaAnna i Dex są parą od 15 lat. Przez ten czas ich związek przeszedł wiele zmian, ale wciąż są razem. Anna jest zawodową pisarką, która pracuje nad swoją kolejną książką. Dex natomiast jest artystą, który próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie sztuki.

PrzełomKiedy Anna i Dex obchodzą swoje 15. rocznicę, oboje zdają sobie sprawę, że ich związek wymaga zmian. Postanawiają więc spędzić jeden dzień, aby przemyśleć swoją przyszłość. W tym dniu spotykają się z ich przyjaciółmi, którzy mają wpływ na ich decyzje.

RozterkiAnna i Dex zaczynają się zastanawiać, czy ich związek ma jeszcze sens. Anna zaczyna się zastanawiać, czy powinna poświęcić się swojej karierze, a Dex zastanawia się, czy powinien zmienić swoje życie i zacząć od nowa.

RozwiązanieAnna i Dex postanawiają, że ich związek ma sens i że powinni go kontynuować. Postanawiają więc zmienić swoje życie i zacząć od nowa. Anna zaczyna pracować nad swoją książką, a Dex zaczyna szukać nowych możliwości w świecie sztuki.

Happy EndAnna i Dex odnajdują szczęście w swoim związku i w swoich nowych życiach. Ich przyjaźń i miłość są silniejsze niż kiedykolwiek. Anna i Dex są szczęśliwi i wiedzą, że ich związek jest silny i trwały.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jeden dzień obsada
Jeden dzień
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Lone Scherfig
Scenariusz: David Nicholls
Produkcja: USA
Premiera: 1 listopada 2011 (Polska)
8 sierpnia 2011 (świat)

Jeden dzień - gdzie obejrzeć

5,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Jeden dzień - Opinie

8 + 6 =
dorota, 2022-03-25 15:21:01
super film Odpowiedz

Jeden dzień - polecane w tej kategorii

Jeden dzień - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne