Gość


7 głosy
The Guest
Oceń film
3.57

Gość - fabułaFabuła filmu "Gość"Film "Gość" opowiada historię młodego mężczyzny, Jacka, który wyjeżdża do swojej rodzinnej wioski, aby odwiedzić swoją babcię. Gdy tam dotrze, odkrywa, że jego babcia zmarła.

Spotkanie z dziadkiemJack spotyka swojego dziadka, który jest bardzo zasmucony śmiercią swojej żony. Dziadek prosi Jacka, aby został w wiosce i pomógł mu w prowadzeniu gospodarstwa. Jack zgadza się i zaczyna pracować wraz z dziadkiem.

Romans Jacka i MaryW wiosce Jack poznaje Mary, młodą kobietę, która jest wdową po jego wujku. Jack i Mary zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Jednak ich związek nie jest akceptowany przez dziadka Jacka, który uważa, że Mary jest zbyt młoda dla Jacka.

Konflikt między Jackiem a dziadkiemKonflikt między Jackiem a jego dziadkiem narasta, gdy Jack postanawia wyjechać z wioski i zacząć nowe życie z Mary. Dziadek nie chce się zgodzić na ich związek i nie chce, aby Jack opuścił wioskę.

ZakończenieJack i Mary postanawiają wyjechać z wioski, ale Jack nie może zostawić swojego dziadka samego. W końcu Jack decyduje się zostać w wiosce i pomóc dziadkowi w prowadzeniu gospodarstwa. Jack i Mary zaczynają nowe życie w wiosce, a Jack i jego dziadek odzyskują bliskość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Gość obsada
Gość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Adam Wingard
Scenariusz: Simon Barrett
Produkcja: USA
Premiera: 31 października 2014 (Polska)
17 stycznia 2014 (świat)

Gość - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Gość - Opinie

10 + 1 =

Gość - polecane w tej kategorii

Gość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne