Człowiek mafii


0 głosy
Heist
Oceń film
0.00

Człowiek mafii - fabułaFabuła filmu "Człowiek mafii"Film "Człowiek mafii" opowiada historię młodego mężczyzny, który zostaje wciągnięty w świat przestępczości zorganizowanej. Główny bohater, Tony, jest młodym mężczyzną, który pragnie zmienić swoje życie. Chce wyrwać się z biedy i zacząć od nowa. Niestety, jego plany szybko zostają pokrzyżowane, gdy zostaje wciągnięty w świat mafii.

Tony w mafiiTony zostaje wciągnięty w mafię przez swojego przyjaciela, który jest członkiem jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych. Tony szybko zdobywa zaufanie i szacunek wśród członków mafii, dzięki czemu szybko awansuje w hierarchii. Jego nowe życie w mafii daje mu wiele korzyści, ale również wiele problemów.

KonfliktTony szybko zdaje sobie sprawę, że życie w mafii nie jest takie, jak sobie wyobrażał. Jego przyjaciel, który go tam wciągnął, zaczyna wykorzystywać go do swoich celów. Tony zaczyna się buntować, co wywołuje konflikt między nim a jego przyjacielem.

Walka o wolnośćTony postanawia walczyć o swoją wolność i wyjść z mafii. Jego przyjaciel nie chce go puścić, więc Tony musi zmierzyć się z całą mafią, aby móc wyjść z tego świata. Musi stawić czoła wielu przeciwnościom, aby móc w końcu odzyskać wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Człowiek mafii obsada
Człowiek mafii
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Scott Mann
Scenariusz: Stephen Cyrus Sepher, Max Adams
Produkcja: USA
Premiera: 13 listopada 2015 (świat)

Człowiek mafii - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Człowiek mafii - Opinie

1 + 8 =

Człowiek mafii - polecane w tej kategorii

Człowiek mafii - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne