Trefny wóz


4 głosy
Vehicle 19
Oceń film
4.00

Trefny wóz - fabułaFabuła filmu "Trefny wóz"Film "Trefny wóz" to klasyczny western z 1966 roku w reżyserii Andresa de Totha. Głównymi bohaterami są dwaj bracia, Luke i Vin McCord. Luke jest złodziejem, który wraz z grupą przestępców planuje napad na bank. Vin jest szeryfem, który stara się powstrzymać brata przed popełnieniem przestępstwa.

Luke i Vin McCordLuke McCord jest złodziejem, który wraz z grupą przestępców planuje napad na bank. Jest zdesperowany i gotów do wszystkiego, aby zdobyć pieniądze. Jego brat Vin jest szeryfem, który stara się powstrzymać Luke'a przed popełnieniem przestępstwa. Vin jest lojalny wobec prawa i nie chce dopuścić do tego, aby jego brat popełnił przestępstwo.

Grupa przestępcówGrupa przestępców, która współpracuje z Luke'em, składa się z trzech osób: Joea, Franka i Billa. Joe jest liderem grupy i jest gotów do wszystkiego, aby zdobyć pieniądze. Frank jest jego pomocnikiem, a Bill jest najmłodszym członkiem grupy.

KonfliktKonflikt między Luke'em a Vinem narasta, gdy Luke postanawia wykonać napad na bank. Vin stara się powstrzymać brata, ale Luke jest zdeterminowany, aby zdobyć pieniądze. W końcu Vin musi wybrać między lojalnością wobec prawa a lojalnością wobec brata.

ZakończenieFilm kończy się wielkim pościgiem, w którym Vin i jego ludzie starają się powstrzymać Luke'a i jego grupę przestępców. W końcu Luke i jego ludzie są zmuszeni do ucieczki, a Vin zostaje zmuszony do wyboru między lojalnością wobec prawa a lojalnością wobec brata.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Trefny wóz obsada
Trefny wóz
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Mukunda Michael Dewil
Scenariusz: Mukunda Michael Dewil
Produkcja: USA
Premiera: 7 lutego 2013 (świat)

Trefny wóz - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Trefny wóz - Opinie

3 + 2 =

Trefny wóz - polecane w tej kategorii

Trefny wóz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne