13 grzechów


4 głosy
13 Sins
Oceń film
3.00

13 grzechów - fabułaFabuła filmu "13 grzechów"Film "13 grzechów" opowiada historię młodego mężczyzny imieniem Michał. Jest on zmuszony do wzięcia udziału w grze, w której musi wykonać 13 zadań. Każde zadanie jest bardziej niebezpieczne i szalone niż poprzednie. Michał musi wykonać wszystkie zadania, aby ocalić swoje życie i życie swojej rodziny.

Postacie występujące w filmieGłównym bohaterem filmu jest Michał, młody mężczyzna, który zostaje wciągnięty w grę. Jego rodzina składa się z matki, ojca i siostry. W filmie pojawia się również postać tajemniczego mężczyzny, który jest odpowiedzialny za grę. Jest on znany jako "Pan".

Główny wątek filmuGłównym wątkiem filmu jest próba przetrwania przez Michała i jego rodzinę. Michał musi wykonać 13 zadań, aby ocalić swoje życie i życie swojej rodziny. Każde zadanie jest bardziej niebezpieczne i szalone niż poprzednie. Michał musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby osiągnąć swój cel.

Zakończenie filmuFilm kończy się zwycięstwem Michała. Udało mu się wykonać wszystkie zadania i ocalić swoje życie i życie swojej rodziny. W końcu odkrywa, że tajemniczy mężczyzna, znany jako "Pan", był w rzeczywistości jego ojcem, który chciał sprawdzić, czy jego syn jest wystarczająco silny, aby poradzić sobie z trudnymi sytuacjami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 13 grzechów obsada
13 grzechów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Daniel Stamm
Scenariusz: David Birke, Daniel Stamm
Produkcja: USA
Premiera: 11 kwietnia 2014 (Polska)
7 marca 2014 (świat)

13 grzechów - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

13 grzechów - Opinie

7 + 5 =

13 grzechów - polecane w tej kategorii

13 grzechów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne