Oczy Julii


0 głosy
Los Ojos de Julia
Oceń film
0.00

Oczy Julii - fabułaFabuła filmu "Oczy Julii"Film "Oczy Julii" opowiada historię Julii, która po śmierci swojego męża postanawia odnaleźć jego rodzinę. Wyrusza w podróż do Hiszpanii, aby odnaleźć jego brata, który mieszka w małym miasteczku.

Julia i jej podróżJulia wyrusza w podróż do Hiszpanii, aby odnaleźć brata swojego męża. Po drodze spotyka wielu ludzi, którzy jej pomagają. W końcu dociera do małego miasteczka, gdzie mieszka brat jej męża. Tam poznaje jego rodzinę i dowiaduje się, że jej mąż miał dziwną chorobę, która powodowała, że tracił wzrok.

Tajemnica chorobyJulia postanawia odkryć tajemnicę choroby jej męża. Wraz z bratem jej męża wyrusza w podróż, aby odnaleźć lekarza, który mógłby jej pomóc. W końcu odnajdują lekarza, który wyjaśnia jej, że jej mąż miał dziedziczną chorobę, która powodowała, że tracił wzrok.

ZakończenieJulia postanawia zrobić wszystko, aby pomóc swojemu mężowi. Wraz z bratem jej męża wyrusza w podróż, aby odnaleźć lekarstwo na chorobę. W końcu odnajdują lekarstwo i udaje im się uratować wzrok jej męża. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Julia i jej mąż mogą cieszyć się szczęśliwym życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Oczy Julii obsada
Oczy Julii
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Guillem Morales
Scenariusz: Guillem Morales, Oriol Paulo
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 25 marca 2011 (Polska)
11 września 2010 (świat)

Oczy Julii - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Oczy Julii - Opinie

3 + 2 =

Oczy Julii - polecane w tej kategorii

Oczy Julii - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne