Hell Ride


1 głosy
Hell Ride
Oceń film
3.00

Hell Ride - fabułaFabuła filmu "Hell Ride"Film "Hell Ride" to klasyczny western z 2008 roku w reżyserii Larry'ego Bishopa. Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. XX wieku w Kalifornii. Głównymi bohaterami są trzej członkowie gangu motocyklowego - Pistolero, The Gent i Comanche.

PistoleroPistolero jest liderem gangu. Jest zarozumiały, zły i okrutny. Jego celem jest zemsta na gangu, który zabił jego przyjaciela. W tym celu zbiera swoich przyjaciół i rusza w podróż, aby odnaleźć i ukarać winnych.

The GentThe Gent jest najlepszym przyjacielem Pistolero. Jest spokojny, opanowany i zawsze gotowy do pomocy. Jego celem jest pomoc Pistolero w odnalezieniu winnych.

ComancheComanche jest najmłodszym członkiem gangu. Jest odważny, ale niezbyt doświadczony. Jego celem jest pomoc Pistolero i The Gent w ich misji.

Akcja filmuGang Pistolero rusza w podróż, aby odnaleźć winnych. Podczas podróży spotykają wielu przeciwników, którzy próbują ich powstrzymać. W końcu odnajdują winnych i stają przed trudnym wyborem - czy ukarać ich, czy odpuścić im?

Gang musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby osiągnąć swój cel. W końcu odnajdują sprawiedliwość i zyskują szacunek. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Pistolero, The Gent i Comanche są uznani za bohaterów.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hell Ride obsada
Hell Ride
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 82 min.
Reżyseria: Larry Bishop
Scenariusz: Larry Bishop
Produkcja: USA
Premiera: 21 stycznia 2008 (świat)

Hell Ride - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Hell Ride - Opinie

8 + 6 =

Hell Ride - polecane w tej kategorii

Hell Ride - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne